Çarşamba, Aralık 05, 2007

TATLI KOŞTURMA :) KIZIM OKULLU OLDU


Bu hafta güzel bir koşturma içine girdik kızımla. Hayatımıza güzel bir heyecan, renk geldi ama uzun, yorucu bir yolculuğun da ilk adımları atıldı. Benim kuzum Damla'm büyüdü de yuvaya başladı bu hafta :).

Uzun yuva arayışlarım sonucunda nihayet bir karara vardık ve bu hafta Damla'yı okula başlatabildik. Doğduktan sonra çalışma hayatıma ara vermiştim. 1 sene sonra bakıcı ablayla devam edelim dedik. Ama hep içimde bir suçluluk duygusu vardı. Her gün içim cız ederek işe gidiyordum. 4 ay dayanabildik ve ben istifa ederek en azından yuva yaşına kadar ben bakıcam diyerek bakıcı defterini kapadık. O gün bu gün kızımla hep beraberiz :). İnşallah nice senelerde beraber oluruz. Ama herkesin kendi hayatı olacağı da bir gerçek. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak bilioyrum. Artık okul hayatı başladı mı bir çok şey değişecek ve hem benim hem kızımın alışması gereken bir dönem başlıyor.

İlk gün gayet güzel başladı ama ben okuldan ayrılamadım tabii ki. Müdüre hanımın odasından kamerayla takip ediyordum ama o yetmiyordu bulunduğu sınıfın kıyısında köşesinden izliyordum. Arkadaşlarıyla napıyor? uyum sağlayabiliyor mu? O resmi çekeyim bu videoyu çekeyim derken her ne kadar gizli gizli yapmaya çalışsamda Damla'ya yakalanıyordum bazen ve kızın dikkati dağılıyordu. Yanıma gelip sınıfa çekiştiriyordu. Eee tabii öğretmende 'Ferah hanım yarın siz burda hiç yokmuş gibi yapalım mümkün olduğu kadar ona görünmeyelim' demek zorunda kaldı. Neyse o da bende bugün biraz daha alıştık. Umarim bu alıştırma dönemi sorunsuz atlatırız.

4 yorum:

EBRU ATALAY dedi ki...

merhaba;sitenizi çok güzel yapmışsınız.Kızınızda çok şeker.Benimde 8 aylık İdil adında bir kızım var.Bende ona sayfa yaptım.Yalnız arka fondaki resimleri nasıl yaptığınız konusunda bilgi verebilirseniz inanın çok mutlu olucaz.teşekkürler
www.idilatalay.com

Adsız dedi ki...

Hi, this is not so related to your page, but it is the site you asked me 1 month ago about the abs diet. I tried it, worked well. Well here is the site

Damak Tadı dedi ki...

Sana,ailene ve sevdiklerine çokkkk mutlu,sağlıklı güzel bir yıl diliyorum..Hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle..


Sevgilerle

Adsız dedi ki...

hi mate, this is the canadin pharmacy you asked me about: the link